СОСТОЯНИЯ ДЕЗАДАПТАЦИИ УПРАВЛЕНЧЕСКОГО ПЕРСОНАЛА УЧРЕЖДЕНИЙ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ И ИХ МЕДИКО-ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ КОРРЕКЦИЯ




  • скачать файл:
title:
СОСТОЯНИЯ ДЕЗАДАПТАЦИИ УПРАВЛЕНЧЕСКОГО ПЕРСОНАЛА УЧРЕЖДЕНИЙ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ И ИХ МЕДИКО-ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ КОРРЕКЦИЯ
Тип: synopsis
summary:

ЗМIСТ РОБОТИ


 


Для виявлення станів дезадаптації було проведено скринінгове дослідження 649 осіб зі складу управлінського персоналу  закладів охорони здоров’я, з них – 238 головних лікарів та 411 заступників головних лікарів з медичної роботи лікувально-профілактичних закладів. Дослідження проводилося за допомогою спеціально розробленої анкети. 311 осіб керівного складу закладів охорони здоров’я (ОКС) відмітили наявність тих чи інших ознак психологічного неблагополуччя протягом останніх 3-х років.


Подальше клініко-психопатологічне дослідження цих осіб показало, що у 168 з них ці ознаки виникали у минулому і були відсутні на момент обстеження, у 143 ОКС ознаки психологічного неблагополуччя зберігалися на момент обстеження і були розцінені нами як стани психічної дезадаптації.


Таким чином, 143 особи зі складу управлінського персоналу закладів охорони здоров’я із станами дезадаптації склали основну групу дослідження.


Серед ОКС із станами психічної дезадаптації було 52 головних лікаря (з них 25 осіб, які працюють в місті обласного підпорядкування, 27 осіб – в області) і 91 заступник головного лікаря з медичної роботи (з них 49 осіб – міста, 42 – області).


Серед головних лікарів із станами дезадаптації дещо більше було чоловіків, ніж жінок (відповідно 53,85±6,91% і 46,15±6,91%, p>0,05), серед заступників головних лікарів – дещо більше жінок, ніж чоловіків (відповідно 51,65±5,24% і 48,35±5,24%, p>0,05), що відповідало загальному розподілу ОКС за статтю та посадами.


Вік осіб основної групи дослідження коливався від 28 до 55 років. Більшість осіб зі складу управлінського персоналу із станами дезадаптації знаходилися у віці 40 – 50 років (45,45±4,16%) і 30 – 40 років (39,16±4,08%). Середній вік обстежених складав 40,82±1,64 років.


Стаж роботи на керівній посаді осіб із станами дезадаптації складав від 1 до 15 років, у більшості обстежених (52,45±4,18%) – від 5 до 10 років. Середній стаж роботи на посаді керівника був 8,09±0,76 років.


Контрольну групу склали 30 осіб зі складу управлінського персоналу закладів охорони здоров’я без станів психічної дезадаптації. Розподіл осіб контрольної групи за місцем роботи, посадами, віком та статтю відповідав таким в основній групі дослідження.


Особливості психопатологічної феноменології станів дезадаптації у осіб зі складу управлінського персоналу  закладів охорони здоров’я дозволили виділити 4 варіанти даних станів: астенічний, соматовегетативний, депресивний та тривожний

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)