Салогуб А.М. Продуктивні та технологічні якості корів бурої породи німецької селекції в умовах Лісостепу України




  • скачать файл:
title:
Салогуб А.М. Продуктивні та технологічні якості корів бурої породи німецької селекції в умовах Лісостепу України
Альтернативное Название: Салогуб А.М. Производительные и технологические качества коров бурой породы немецкой селекции в условиях Лесостепи Украины
Тип: synopsis
summary:

Ріст і розвиток молодняка бурої породи. Показниками збільшення маси тіла тварин в зоотехнії, що характеризують господарську і фізіологічну скоростиглість, є жива маса (табл. 1).


Таблиця 1


            Динаміка живої маси телиць бурої породи, кг


Вік, міс           ДПЗ "Бездрик"          ДПЗ "Михайлівка"  


            n          M±m   Cv,%   n          M±m   Cv,%  


При народженні       183      32,4±0,33       13,8     108      32,8±0,36       11,3    


6          168      178,2±2,00     14,5     97        171,3±2,35     13,5    


12        146      337,5±3,30     11,8     91        323,9±4,01     11.8    


18        80        456,1±6,30     12,4     79        427,6±4,94     10,0    


 


            Телиці бурої породи, які були зрощені в ДПЗ "Бездрик" у всі вікові періоди (окрім маси при народженні) перевершують аналогів з ДПЗ "Михайлівка" у 6 міс – 4,0%, у 12 міс – 4,2% та у 18 міс – 6,7% (Р>0,99). За 18 міс жива маса у телиць ДПЗ "Бездрик" збільшилась у 14,1 разів, у телиць ДПЗ "Михайлівка" – 13,0 разів.


            Найбільшою інтенсивністю росту відзначаються телиці, які вирощені в ДПЗ "Бездрик", у яких середньодобовий приріст за період від народження до 18 міс склав 785 г або на 7,4% вище, ніж у телиць ДПЗ "Михайлівка". Вікові зміни відносної швидкості росту також підкреслюють більш високу інтенсивність її у телиць ДПЗ "Бездрик".


Проміри та індекси тілобудови у телиць бурої худоби. Оцінка енергії росту тварин тільки за їх приростом не дає необхідої уяви про зміни в інтенсивності росту окремих тканин та частин тіла. Тому, ці дані необхідно доповнити основними промірами. Телиці бурої породи, які вирощені в ДПЗ "Бездрик" мають більш округлі форми тіла та перевершують аналогічних тварин ДПЗ "Михайлівка" за більшістю промірів. З віком телиці як у ДПЗ "Бездрик", так і у ДПЗ "Михайлівка" стають більш ростягнутими, меньш високоногими з більш глибоким та широким тулубом.


Вплив інтенсивності вирощування телиць у молочний період на їх ріст та продуктивність. В умовах ДПЗ "Бездрик" був проведений виробничий дослід по вивченню впливу рівня годівлі у перві шість місяців життя на подальший ріст та розвиток ремонтних телиць, молочну продуктивність. Телиці контрольної групи до 6 міс віку одержували 650 кг незбираного молока, 200 кг сіна, 150 кг концентрованих кормів, а дослідна група – відповідно 850, 260 і 280 кг. Після 6 міс віку телиці обох груп одержували однаковий господарський раціон. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)