пІДВИЩЕННЯ ВОГНЕСТІЙКОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ СИСТЕМ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ




  • скачать файл:
title:
пІДВИЩЕННЯ ВОГНЕСТІЙКОСТІ ЕЛЕКТРИЧНИХ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ СИСТЕМ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ
Альтернативное Название: поВышеНие ОГНЕСТОЙКОСТИ ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ КАБЕЛЬНЫХ ЛИНИЙ СИСТЕМ ПРОТИВОПОЖАРНОЙ ЗАЩИТЫ
Тип: synopsis
summary:

у ВСТУПІ обґрунтовано вибір та актуальність теми дослідження, сформульовано мету роботи, задачі досліджень, відзначено наукову новизну, особистий внесок здобувача та практичне значення роботи, надано відомості про апробацію та публікації результатів досліджень.


У ПЕРШОМУ РОЗДІЛІ проведено аналіз ефективності роботи систем протипожежного захисту, а також аналіз вимог і методів оцінювання вогнестійкості електричних кабельних ліній.


Показано, що за статистичними даними про пожежі робота систем протипожежного захисту була неефективною більше ніж у треті випадків виникнення пожеж. Однією з причин цього є застосування в системах протипожежного захисту електричних кабельних ліній, які не виконують свої функції під час пожежі.


Вимоги до вогнестійкості електричних кабельних ліній наведено в Директиві Європейського Союзу 89/106/ЕЕС від 21 грудня 1988 року щодо зближення чинних у державах Європейського Союзу законів, регламентів та адміністративних положень стосовно будівельних виробів. Відповідно до цього документа електричні кабельні лінії мають забезпечувати функціонування таких систем, що використовуються для евакуації людей та створення умов безпечної роботи підрозділів під час гасіння пожежі і ліквідації її наслідків: автоматичних установок пожежогасіння, систем протидимного захисту, евакуаційного освітлення, ліфтів для транспортування пожежних підрозділів, систем водопостачання тощо.


Питання пожежної небезпеки та вогнестійкості електричних кабельних ліній досліджувались в роботах Грішина Є.В., Кравченка Р.І., Круковського П.Г., Кулакова О.В., Лоухеда Г., Мангса Г., Рассамакіна А.Б., Смєлкова Г.І., Пєхотікова В.А., Харченка І.О., Хоссера Д. та інших. Показано, що для оцінювання вогнестійкості кабельних ліній застосовують два підходи – експериментальний і теоретичний, заснований на математичному моделюванні теплових процесів в умовах вогневого впливу. Експериментальний підхід полягає у визначенні часу настання короткого замикання між жилами або обривання жили кабелів під час вогневого впливу. Забезпечення вогнестійкості електричних кабельних ліній можливе за умови застосування в електричних кабельних лініях вогнестійких кабелів або застосування в електричних кабельних лініях вогнестійких кабельних коробів. Визначено, що вимог до вогнестійкості та відповідних методів випробувань електричних кабельних ліній у чинних в Україні нормативних документах не встановлено.


Огляд літературних джерел дозволив сформулювати мету та задачі досліджень.


ДРУГИЙ РОЗДІЛ присвячений розробленню методики випробувань та визначенню межі вогнестійкості електричних кабельних ліній систем протипожежного захисту.


Методика визначає засоби та умови випробувань, вимоги до зразків електричних кабельних ліній,  процедури підготовки та  проведення випробувань,


 


граничні стани з вогнестійкості, оцінку результатів та правила оформлення результатів випробувань. Для випробування виготовляють два однакових зразки кабельної лінії. Загальна довжина зразків має бути такою, щоб довжина частини зразка, яка піддається вогневому впливу у вогневій камері печі, була не менше ніж 1800 мм. Зразки встановлюють в спеціальній вогневій печі, яка відповідає вимогам ДСТУ Б В.1.1-4-98* Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробування на вогнестійкість. Загальні вимоги. Приклад схеми розташування зразків у випробувальній печі наведено на рисунку 1. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)