АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ЦІННИХ ПАПЕРІВ




  • скачать файл:
title:
АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Тип: synopsis
summary:

 

 

У розділі І “Теоретико-організаційні основи аналізу інвестиційної привабливості цінних паперів” узагальнено погляди вчених стосовно сутності поняття “інвестиційна привабливість”, уточнено трактування поняття “фундаментальний аналіз”, досліджено концептуальні засади аналізу інвестиційної привабливості цінних паперів, визначено ключові методи оцінки ринкової вартості емітентів та підходи до прогнозування ринкової ціни акцій на фондовому ринку.

Розглянуто основні теорії та моделі, які описують функціонування фондового ринку з позиції пошуку оптимального співвідношення ризик-доходність: гіпотеза ефективного ринку, теорія випадкових блукань, портфельна теорія, цінова модель ринку капіталу (CAPM). Серед них теорія ефективного ринку та цінова модель ринку капіталу є ключовими теоріями, які дають уявлення про те, як працюють фондові ринки. Найважливішим їх аспектом є інформація про ризики, пов’язані з інвестуванням на фондовому ринку та їх зміною в часі. Основою теорії ефективного ринку є твердження, що ринкова ціна є найкращою оцінкою реальної вартості цінного паперу емітента. β-коефіцієнт із моделі CAPM є зручною основою для уявлення та встановлення ступеня взаємозв’язку між систематичним ризиком та ринковою доходністю цінного паперу.

Порівняльний аналіз стратегій інвестування щодо виявлення недооцінених акцій встановив, що концепція Б. Грема є базовою та найбільш широко використовуваною методикою розробки стратегій інвестування в цінні папери та управління інвестиційним портфелем.

У дисертації проведено аналіз інвестиційної привабливості цінних паперів на прикладі звичайних акцій. Основним показником акції є ціна, яка може бути: номінальною, емісійною, ринковою, балансовою або ліквідаційною. Основну увагу приділено аналізу ринкової ціни акції, оскільки вона дає змогу оцінити рівень її справедливої вартості. Ринкова ціна на фондовій біржі показує оцінку ефективності господарської діяльності емітента акцій, але не завжди відображає справедливу вартість активу. Тому в практичній діяльності використовуються різноманітні підходи та методи аналізу цінних паперів. Для цього розроблено відповідний інструментарій, вибір якого визначається конкретними потребами інвестора. Класичні методи оцінки ринкової вартості емітента та прогнозування цін на його акції базуються на двох принципово відмінних підходах – фундаментальному аналізі та технічному аналізі.

 

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)