МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ АПК В УМОВАХ РИНКОВОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ




  • скачать файл:
title:
МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ АПК В УМОВАХ РИНКОВОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ
Тип: synopsis
summary:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

 

У першому розділі „Теоретичні засади системи маркетингової діяльності підприємств АПК” узагальнено основні теоретичні положення щодо сутності маркетингової діяльності в умовах ринкової нестабільності. Розкрито зміст системи маркетингу та виявлено основні задачі, функції й показники рівня раціональності системи маркетингу підприємств АПК. Розглянуто методи визначення та критерії оцінки маркетингової діяльності підприємств.  

Розуміння суті маркетингу в сучасних умовах є дуже важливим, тому що ринкові відносини вимагають переосмислення стереотипів при плануванні діяльності підприємств. Проведений аналіз існуючих трактувань дозволив автору визначити сутність поняття „маркетинг” в якості комплексної характеристики, яка відображає виконання робіт, пов’язаних із управлінням підприємством і задоволенням потреб споживачів та забезпечує успішне функціонування підприємства для досягнення комерційної та підприємницької мети.

Визначено, що маркетингова діяльність є проявом відповідності рівня розвитку маркетингової служби, інструментарію та методів, які використовуються при просуванні продукції на ринок.  Маркетингова діяльність – це процес, пов’язаний із виконанням дій, скерованих на досягнення маркетингових цілей, що припускає використання певних технологій, засобів і методів.

Максимальна результативність маркетингової діяльності підприємств АПК досягається шляхом створення системи маркетингу. В той же час система маркетингу підприємств АПК, як і будь-яка інша система, в ринкових умовах функціонує у дворівневому маркетинговому середовищі, яке включає мікро- та макрофактори. Узагальнюючи вищенаведене, вважаємо, що система маркетингу – це сукупність взаємопов’язаних елементів маркетингу, які діють в маркетинговому середовищі (рис. 1).

Система маркетингу вимагає складного набору цілей для адекватного віддзеркалення|відображення| |всілякого| зовнішнього і внутрішнього середовища|середи| підприємства. Завданням системи маркетингу є створення умов для пристосування виробництва і збуту до зміни попиту, розробка системи організаційно-технічних засобів підвищення конкурентоспроможності продукції та інтенсифікації збуту.

Дослідження показали, що наука не має методичних основ комплексної оцінки ефективності маркетингу, доступної для практичного використання в аналітичній роботі підприємств АПК. В основі методологічного підходу до оцінки ефективності маркетингу, на нашу думку, повинна лежати відповідь на низку питань, зокрема: для яких цілей розробляється методика, як можуть бути використані результати і для кого вона необхідна.

З точки зору основних аспектів маркетингу, маркетинговий аналіз відповідає аналітичному. В зв’язку з цим  всі методи маркетингового аналізу розподілені на: методи, що спрямовані на аналіз ситуації; методи, що спрямовані на розробку стратегії.

Таким чином, маркетинговий аналіз це система кількісних та якісних методів, що спрямовані на аналітичне забезпечення маркетингової діяльності підприємств АПК.

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)