ФОРМИРОВАНИЕ ДВИГАТЕЛЬНЫХ НАВЫКОВ СТУДЕНТОВ УНИВЕРСИТЕТОВ С ПОСЛЕДСТВИЯМИ ЦЕРЕБРАЛЬНОГО ПАРАЛИЧА В ПРОЦЕССЕ ЗАНЯТИЙ ЛЕГКОЙ АТЛЕТИКОЙ




  • скачать файл:
title:
ФОРМИРОВАНИЕ ДВИГАТЕЛЬНЫХ НАВЫКОВ СТУДЕНТОВ УНИВЕРСИТЕТОВ С ПОСЛЕДСТВИЯМИ ЦЕРЕБРАЛЬНОГО ПАРАЛИЧА В ПРОЦЕССЕ ЗАНЯТИЙ ЛЕГКОЙ АТЛЕТИКОЙ
Тип: synopsis
summary:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ


У вступі обґрунтовано актуальність обраної теми, сформульовано мету, завдання, об’єкт, предмет дослідження, представлено методи дослідження, відображено наукову новизну та практичну значущість одержаних результатів, описано сферу їх апробації, зазначено кількість публікацій, представлено структуру та обсяг дисертації.


У першому розділі – „Загальний стан проблеми формування рухових навичок студентів університетів з наслідками церебрального паралічу у процесі занять легкою атлетикою ” – наведено аналіз вітчизняних та зарубіжних науково-методичних праць, який дозволив систематизувати основні ураження внаслідок ДЦП та визначити особливості занять фізичною культурою і спортом з цим контингентом хворих. Вивчення узагальнених матеріалів з використання засобів фізичної культури для укріплення здоров’я учнівської молоді з наслідками ДЦП дозволили висунути гіпотезу про можливість застосування для студентів з оздоровчою метою занять такими доступними вправами як легкоатлетичні метання, що й обумовило формулювання відповідних завдань, об’єкту та предмету дослідження.


У другому розділі – „Аналіз факторів, які впливають на формування рухових навичок та рівень фізичної підготовленості студентів з наслідками ДЦП у процесі занять легкою атлетикою ” подано опис методів і організації досліджень, визначено особливості впливу регулярних занять легкоатлетичними вправами на формування рухових навичок, рівень фізичної, психологічної підготовленості та психофізіологічні показники.


Дослідницька робота, в якій брали участь студенти університету з класом ураження F–38 і F–37, проводилася у період з 2008 по 2012 рр. і складалася із наступних етапів.


На першому етапі (вересень 2008 р – лютий 2009 р) проводились аналіз і узагальнення літературних даних, а також узагальнення передового досвіду 118 педагогів, лікарів, інструкторів з лікувальної фізичної культури, викладачів спеціалізованих училищ-інтернатів, тренерів з інваспорту.


На другому етапі досліджень (березень – вересень 2009 р) було проведено тестування рівня розвитку фізичних якостей у 52 студентів з наслідками ДЦП, які не займаються фізичною культурою.


На третьому етапі досліджень (жовтень2009 р – травень 2010 р) проводився констатуючий експеримент з оцінки психофізіологічних показників, фізичної і психологічної підготовленості у 52 студентів, які перенесли ДЦП і не займаються фізичною культурою, та у 24 однокурсників-метальників з аналогічним захворюванням.


На четвертому етапі досліджень (червень – грудень 2010 р) було проведено тестування психофізіологічних показників, рівнів фізичної, технічної та психологічної підготовленості у 57 студентів з наслідками ДЦП, які мали різний стаж занять метаннями.


Упродовж п’ятого етапу досліджень (січень – грудень 2011 р) проводився формуючий педагогічний експеримент з виявлення оптимального співвідношення основних та допоміжних засобів у річному циклі підготовки студентів-метальників, які перенесли ДЦП. У дослідженнях взяли участь дві групи студентів, що включали по 11 чол.


 


На шостому етапі (січень – грудень 2012 р) проводилася статистична обробка матеріалів досліджень, підготовка статей та дисертаційної роботи.

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА