РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В УКРАЇНІ




  • скачать файл:
title:
РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В УКРАЇНІ
Тип: synopsis
summary:

Основний зміст роботи


 


1.                                                У першому розділі – «Теоретичні засади державного регулювання соціального захисту військовослужбовців» визначено сутність та зміст поняття соціального захисту військовослужбовців; окреслено особливості методів і принципів забезпечення соціального захисту військовослужбовців; досліджено систему нормативно-правового забезпечення соціального захисту військовослужбовців в Україні.


Акцентовано увагу на багатогранності сутності  поняття «соціальний захист». Встановлено, що це поняття є універсальним і ключовим у контексті цілісного уявлення про систему соціального захисту населення та одного з її елементів – соціального захисту військовослужбовців. Встановлено, що роль та місце держави в забезпеченні соціального захисту військовослужбовців визначається соціальною необхідністю та ресурсною готовністю держави підтримувати зазначену категорію громадян (яка зазнає або може зазнавати негативного впливу ринкових процесів) через надання правової, фінансової та матеріальної допомоги з метою нейтралізації або мінімізації дестабілізуючих  впливів перехідного періоду реформування економіки.


Доведено, що посилюється виконання соціальної функції держави в контексті модернізації соціально-економічного розвитку країни для  забезпечення соціального захисту військовослужбовців.


Ключовим принципом реалізації соціальних прав та державних соціальних гарантій військовослужбовців стає принцип відповідальності соціально спрямованої держави в умовах ринкової економіки забезпечувати їх рівень життя на рівні європейських країн.


Встановлено, що при переході від системи соціального забезпечення військовослужбовців, яка склалася за радянської (патерналістської) моделі,  до системи соціального захисту за ринкової моделі соціально-економічного розвитку країни, спостерігається погіршення стану соціального захисту військовослужбовців.


Зроблено висновок, що  реформування Збройних Сил та правоохоронних органів України розпочалося без попередньої розробки концепції соціального захисту військовослужбовців (відповідного інституційного забезпечення реформ).


З’ясовано, що практичній реалізації механізмів державного регулювання соціального захисту військовослужбовців має передувати розвиток відповідної теоретичної концепції щодо усвідомлення суспільством об'єктивної потреби в зміні сутності методів і принципів державного регулювання.


Виходячи з необхідності встановлення характеру цих змін,  досліджено поняття «механізм державного регулювання соціального захисту», його складові та кореспондуючі поняття.


Українська наукова думка дозволяє розглядати це поняття  як цілісну діалектичну сукупність взаємопов’язаних, взаємообумовлених та цілеспрямованих економічних інструментів, важелів, форм, заходів, чинників та методів державного регулювання.


Основою механізму державного регулювання соціального захисту військовослужбовців є відповідна державна політика. Законодавчо-правові, економічні, соціальні та адміністративно-організаційні елементи механізму державного регулювання забезпечують її ефективну реалізацію (рис. 1).


 


З’ясовано основні принципи соціального забезпечення військово-службовців: страхування;  одержання необхідної фінансової або інших видів допомоги через втрату здоров’я на службі, при необхідності реабілітації, професійної перепідготовки тощо. 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА