ФИЗИЧЕСКАЯ РЕАБИЛИТАЦИЯ ПРИ КОМПЛЕКСНОМ ЛЕЧЕНИИ БЕРЕМЕННЫХ С АРТЕРИАЛЬНОЙ ГИПЕРТЕНЗИЕЙ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!
Здравствуйте! Благодарю за качественную и оперативную работу! Особенно поразило, что доставка работ из каталога сайта осуществляется даже в выходные дни. Рекомендую этот ресурс!


Название:
ФИЗИЧЕСКАЯ РЕАБИЛИТАЦИЯ ПРИ КОМПЛЕКСНОМ ЛЕЧЕНИИ БЕРЕМЕННЫХ С АРТЕРИАЛЬНОЙ ГИПЕРТЕНЗИЕЙ
Альтернативное Название: ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ВАГІТНИХ З АРТЕРІАЛЬНОЮ ГІПЕРТЕНЗІЄЮ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Розділ 1. Артеріальна гіпертензія та вагітність


На підставі аналізу даних літератури у розділі дається загальна характеристика артеріальної гіпертензії, класифікація, етіологія та патогенез даного захворювання. Разом з цим особлива увага приділяється факторам ризику розвитку артеріальної гіпертензії, зокрема, недостатній руховій активності як одному з найбільш значущих.


Проаналізовані дані літератури щодо змін стану серцево-судинної системи під час неускладненої вагітності.


Зіставляються експериментальні дані різних авторів, які стосуються питань особливостей перебігу артеріальної гіпертензії у вагітних, змін центральної та периферичної гемодинаміки. Розглядаються проблеми впливу артеріальної гіпертензії на перебіг і результати вагітності, стан плоду і новонародженого, можливості розвитку ускладнень вагітності.


Аналіз і узагальнення даних тематичної літератури показав наявність науково обґрунтованих методик використання як фізичних вправ і масажу, так і існування розробок із застосування інших фізичних факторів для лікування та профілактики артеріальної гіпертензії. Крім того, аргументована доцільність застосування різних засобів фізичної реабілітації у вагітних жінок з метою профілактики ускладнень, нормалізації перебігу вагітності та пологів. Разом з тим на сьгодні лише обмежена кількість наукових робіт присвячена питанням використання фізичних засобів і методів у лікуванні вагітних жінок з артеріальною гіпертензією. Мало розроблене наукове обгрунтування систем комплексного використання методів фізичної реабілітації в лікуванні вагітних жінок з артеріальною гіпертензією з урахуванням термінів і ускладнень вагітності.


Проведений аналіз дозволив визначити актуальність роботи, уточнити предмет дослідження, робочу гіпотезу і загальну спрямованість роботи.


Розділ 2. Методи та організація досліджень. Методологічні підходи


Наведені у дисертаційній роботі експериментальні дані отримані під час клінічного та функціонального обстеження 80 вагітних жінок з артеріальною гіпертензією і 10 здорових жінок з нормальним перебігом вагітності.


 


У 80 випробуваних діагностувалася артеріальна гіпертензія I ступеня (за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я). Вік жінок коливався в межах від 19 до 44 років. Середній вік обстежених склав 27,9 років. 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины