МОНІТОРИНГ РЕСУРСНОЇ КОМПОНЕНТИ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ АДМІІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ




  • скачать файл:
title:
МОНІТОРИНГ РЕСУРСНОЇ КОМПОНЕНТИ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ АДМІІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ
Тип: synopsis
summary:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ

У вступі обґрунтовано вибір і актуальність теми дисертаційної роботи, визначено її мету, завдання та методи дослідження, сформульовано об’єкт і предмет. Установлено наукову новизну та практичне значення одержаних результатів, наведено відомості про структуру, обсяг роботи, публікації та апробацію її результатів.

У першому розділі «Теоретичні засади моніторингу ресурсної компоненти адміністративно-територіальних одиниць регіону» поглиблено теоретико-методичні засади економічного моніторингу РКЕП АТО шляхом розробки принципів його проведення, диференційного методичного підходу й удосконалення його організаційного механізму, а також проаналізовано сутність ЕП міста та теоретично обґрунтовано концептуальна модель його складових, в якій визначено роль і місце РКЕП.

Потреба у визначенні норми, як ключового поняття категоріально-понятійного апарату моніторингу, зумовила необхідність розробки єдиних принципів здійснення моніторингового дослідження, що складають теоретико-методологічний базис економічного моніторингу. Моніторинг АТО регіону, яким іманентно притаманний розвиток і самоорганізація, слід проводити, дотримуючись принципів, в основі яких лежать фундаментальні системні властивості соціально-економічних систем, такі як інерційність, функціональна анізотропія, цілісність, складність та організованість.

Ефект від застосування процесного підходу до аналізу моніторингового дослідження проявляється у декомпозиції його етапів на процесні складові. Відзначимо, що процесний підхід націлений не тільки на ідентифікацію процесів, що розкривають сутність виділених етапів моніторингу, а й на визначення їх послідовності та взаємозв’язку, що в результаті дає змогу сформувати організаційний  механізм моніторингового дослідження. Блоки та модулі організаційного механізму, зміст яких здебільшого зумовлюється можливостями конкретного практичного застосування системно-діагностичних принципів, виступають у ролі вузлів і деталей, дія яких спрямована на забезпечення єдиного процесу перетворення вхідної первинної статистичної інформації про стан об’єкта моніторингу (рис.1).

Проте сукупність принципів моніторингового дослідження не вичерпується системно-діагностичними принципами. Зокрема у блоці інтерпретації результатів представленого механізму використовуються такі дещо контрадикторні      принципи: домінування  індикаторів  між собою та у часовому  аспекті;   урахування перехідного   та  змішаного  характеру  комплексу  порушень   об’єкту  моніторингу.

 

Заказать выполнение авторской работы:

The fields admited a red star are required.:


Заказчик:


SEARCH READY THESIS OR ARTICLE


Доставка любой диссертации из России и Украины


THE LAST ARTICLES AND ABSTRACTS

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)