РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КAПIТAЛУ В КОНТЕКСТI IНВЕСТИЦIЙНОЇ ПРИВAБЛИВОСТI ВИЩОЇ ПРОФЕСIЙНОЇ ОСВIТИ




  • скачать файл:
Название:
РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КAПIТAЛУ В КОНТЕКСТI IНВЕСТИЦIЙНОЇ ПРИВAБЛИВОСТI ВИЩОЇ ПРОФЕСIЙНОЇ ОСВIТИ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ

 

У першому розділі «Теоретичні основи розвитку людського капіталу в контексті інвестиційної привабливості вищої професійної освіти» визначено й обґрунтовано теоретичні та методичні засади стратегічної спрямованості  інвестицій у людський капітал та його складову – професійну освіту.

Виявлено, що проблемність в розумінні та активному використанні категорій «інвестиції» та «інвестиційна привабливість» щодо соціальних процесів є відносно новою для  економіки, особливо в її поширені та інституціоналізації у соціальній сфері та в ефективному використанні соціального капіталу.

У системі процесів відтворення людського капіталу особливі місце та стратегічна роль відводяться освітнім процесам. Слід визначити певну структуру освітнього середовища в Україні, яка є результатом формування процесів інституціоналізації ринкового відтворення людського капіталу. Загальну характеристику та структурування освітнього середовища в Україні наведено на рис. 1.

 

Сучасна характеристика та система структурування освітнього середовища відповідає діючим нормативно-правовим та законодавчим актам станом на 01.01.2013р. Таке структурування є результатом системи трансформаційних змін ринкового та соціокультурного характеру. Але слід зазначити, що освітньому середовищу притаманний динамізм, що є результатом дії законів суспільного прогресу – розвитку та соціальної безпеки.

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)
БАЗИЛЕНКО АНАСТАСІЯ КОСТЯНТИНІВНА ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ (на прикладі студентського самоврядування)