ПОВЫШЕНИЕ АДГЕЗИОННОЙ И КОГЕЗИОННОЙ ПРОЧНОСТИ АКРИЛОВЫХ КЛЕЕВ ДЛЯ СОЕДИНЕНИЙ БЕТОННЫХ И ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ ЭЛЕМЕНТОВ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
ПОВЫШЕНИЕ АДГЕЗИОННОЙ И КОГЕЗИОННОЙ ПРОЧНОСТИ АКРИЛОВЫХ КЛЕЕВ ДЛЯ СОЕДИНЕНИЙ БЕТОННЫХ И ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ ЭЛЕМЕНТОВ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ЗМІСТ РОБОТИ


 


У вступі обґрунтована актуальність, сформульовані мета та завдання дисертаційної роботи, наведені наукова новизна і практичне значення одержаних результатів.


У першому розділі розглядається стан наукової проблеми та викладається аналіз літературних джерел за нею.


Застосуванню полімерних клеїв для з'єднання бетонних та залізобетонних конструкцій, а також питанню вивчення їх адгезійних та когезійних властивостей присвячені роботи таких вчених як Ю.М.Баженов, О.О.Берлин, Д.О.Кардашов, В.Г.Микульский, В.В.Козлов, О.С.Фрейдин, В.М.Хрульов, Л.Ковачич, С.С.Воюцький, Б.В.Дерягин, М.Л.Кербер, А.Д.Зимон, Ю.С.Ліпатов, С.С.Негматов, Л.Й.Дворкін, О.Г.Вандоловський, О.Л.Шагін, Ж.-Ж.Вільнав,
Л.-Х.Лі, Е.Кербер, А. Поциус та ін. Проте більшість досліджень у даному напряму присвячено епоксидним а також іншим полімерним клеям. Вивченням акрилових клеїв займались такі науковці як М.С. Золотов, Л.М. Шутенко,
С.М. Золотов, С.В. Волювач, А.О. Гарбуз та ін. Роботи, що присвячені вивченню акрилових клеїв, розкривають питання взаємодії клею з субстратами лише поверхово без пильного розгляду явища адгезії та когезії.


Виконано аналіз існуючих теорій у науковому розумінні адгезійних явищ пов'язаних з межею розділу фаз. Це дозволило визначити, що вивчення акрилових клеїв в рамках термодинамічного підходу дає можливість оцінити взаємодії як між акриловим клеєм та субстратом, так і дисперсним наповнювачем і полімерним зв′язуючим. Відомо, що існуючі акрилові клеї мають високі міцнісні і технологічні властивості (низька в'язкість, достатня життєздатність). Затвердіння цих клеїв відбувається протягом 1236 год в залежності від температури середовища, від 0°С і вище, вони малокомпонентні, прості в приготуванні та надійні.


Обґрунтована необхідність дослідити вплив процесів, що відбуваються на межі розділу фаз, на адгезійну та когезійну міцність акрилових клеїв у з'єднаннях бетону і металу.


 


У другому розділі наведені методики досліджень фізико-механічних властивостей акрилового клею та адгезійної міцності його з’єднань з бетоном та металом. Подано характеристики використаних компонентів клею: полімерного зв'язуючого (акрилового полімер-мономерного компаунду холодного твердіння), мінерального наповнювача і модифікуючих добавок.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины