ОПРЕДЕЛЕНИЕ ВРЕМЕНИ СРАБАТЫВАНИЯ ТОЧЕЧНЫХ ТЕПЛОВЫХ ПОЖАРНЫХ ИЗВЕЩАТЕЛЕЙ МАКСИМАЛЬНОГО ТИПА

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Бесплатное скачивание авторефератов
СКИДКА НА ДОСТАВКУ РАБОТ!
ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ДОСТАВКА ОТДЕЛЬНЫХ РАЗДЕЛОВ ДИССЕРТАЦИЙ!
Авторские отчисления 70%
Снижение цен на доставку работ 2002-2008 годов

 

ПОСЛЕДНИЕ ОТЗЫВЫ

Получил заказанную диссертацию очень быстро, качество на высоте. Рекомендую пользоваться их услугами. Отправлял деньги предоплатой.
Порядочные люди. Приятно работать. Хороший сайт.
Спасибо Сергей! Файлы получил. Отличная работа!!! Все быстро как всегда. Мне нравиться с Вами работать!!! Скоро снова буду обращаться.
Отличный сервис mydisser.com. Тут работают честные люди, быстро отвечают, и в случае ошибки, как это случилось со мной, возвращают деньги. В общем все четко и предельно просто. Если еще буду заказывать работы, то только на mydisser.com.
Мне рекомендовали этот сайт, теперь я также советую этот ресурс! Заказывала работу из каталога сайта, доставка осуществилась действительно оперативно, кроме того, ночью, менее чем через час после оплаты! Благодарю за честный профессионализм!


Название:
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ВРЕМЕНИ СРАБАТЫВАНИЯ ТОЧЕЧНЫХ ТЕПЛОВЫХ ПОЖАРНЫХ ИЗВЕЩАТЕЛЕЙ МАКСИМАЛЬНОГО ТИПА
Альтернативное Название: ВИЗНАЧЕННЯ часу спрацьовування ТОЧКОВИХ ТЕПЛОВИХ пожежних сповіщувачів МАКСИМАЛЬНОГО ТИПУ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

У першому розділі приводиться аналіз характеристик теплових пожежних сповіщувачів, методів і засобів їх випробувань.


Більше половини ТПС, сертифікованих в Україні, відносяться до сповіщувачів класу А, а сповіщувачі класів D, F і G в Україні не використовуються. Для теплових пожежних сповіщувачів, величина температури спрацьовування яких дорівнює (57 ± 3) ºС, значення часу спрацьовування знаходяться в діапазоні (530 ÷ 690) с, тобто розбіжність досягає 26 %, а 19 % ºС по величині часу спрацьовування не задовольняють нормативним вимогам.


Технічні характеристики сповіщувачів, як правило, визначаються при стаціонарних випробуваннях. Показано, що при цьому мають місце похибки, зумовлені неточністю формування (вимірювання) параметрів закону зміни температури, похибка, зумовлена нестабільністю порога спрацьовування ТПС, а також методична похибка. Особливістю оперативних випробувань сповіщувачів є те, що вони, як правило, не дозволяють визначати кількісні характеристики.


            Весь комплекс математичних моделей, що описують тепловий вплив на пожежні сповіщувачі можна представити у вигляді інтегральних, зонних і диференціальних моделей. Показано, що для опису теплових процесів на початковій стадії розвитку пожежі найчастіше використовуються зонні моделі, що отримані аналітичним шляхом з використанням феноменологічних підходів. Обґрунтовано, що більш простими за структурою побудови є математичні моделі, що описують теплові процеси у осередку загоряння, які отримані експериментально стосовно до тестових осередків типу TF 1, TF 5 і TF 6 (відповідно до вимог Євростандарту EN – 54), або за допомогою методів імітаційного моделювання у сукупності з методами теорії планування експерименту.


            Обґрунтовано використання у якості математичної моделі теплового впливу на ТПС на інтервалі часу до 200 с лінійнозмінної у часі функції.


            Сформульовано основну задачу дослідження, що представлена у виді сукупності локальних задач.


            У другому розділі розглядаються математичні моделі чутливих елементів теплових пожежних сповіщувачів максимального типу.


 


            При побудові ТПС в основному використовуються явища теплового розширення і зміни механічних властивостей легкоплавких сплавів, а також ефекти Кюрі, пам'яті форми, термоелектричний, терморезистивний і тензорезистивний ефекти. Динамічні процеси в таких пожежних сповіщувачах описуються рівнянням теплопровідності, однак стосовно до кожного типу ТПС розв’язання диференційного рівняння має свої особливості, а його використання складне внаслідок громіздкості.

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины