ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЛИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ




  • скачать файл:
Название:
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЛИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ

У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертації, сформульовано мету, задачі, об’єкт, предмет дослідження, а також визначено наукову новизну, практичне значення результатів, одержаних автором, наведено їх апробацію і публікації, окреслено особистий внесок здобувача.

У першому розділі «Теоретичні основи фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств» розкрито зміст та охарактеризовано складові елементи, основні форми та джерела фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств; узагальнено теоретичні питання, що пов’язані з суттю та значенням малих сільськогосподарських підприємств у розвитку сучасної аграрної економіки; опановано методику оцінки фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств.

Підґрунтям становлення та розвитку малих сільськогосподарських підприємств вважається розвиток приватної ініціативи селян та паювання майна колективних сільськогосподарських підприємств. Сьогодні малі сільськогосподарські підприємства належать до ефективних форм господарювання, а їх розвиток є принципово важливим питанням для аграрної економіки України. За сучасних умов відсутні загальноприйняті критерії для їх ідентифікації натомість використовуються показники поділу підприємств за розмірами.

Авторський підхід до теоретичної сутності категорії «малі сільськогосподарські підприємства» полягає у конкретизації показників розмірів даної категорії підприємств: кількість працівників – до 50 осіб; площа сільськогосподарських угідь – до 100 га; обсяг річного доходу – до 5 млн грн.

У результаті аналізу окремих науково-практичних розробок конкретизовано суть теоретичних основ фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств та досліджено його особливості, що дозволило уточнити складові елементи, функції й джерела фінансового забезпечення та визначити ознаки, які відрізняють його від інших економічних категорій. Зокрема, фінансові ресурси малих сільськогосподарських підприємств завжди виражаються у грошовій формі; мають цільове призначення щодо їх використання; мають вищу ліквідність на відмінну від інших ресурсів, постійно перебувають у русі, а процес їх формування, нагромадження, використання завжди супроводжується ризиками.

З’ясовано, що питання сутності, функцій та ознак фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств мають важливе значення в теорії фінансів, оскільки саме вони відіграють неабияку роль для процесу формування, створення необхідних запасів, встановлення раціональних меж поповнення, контролю за використанням та здійснення безперервного кругообороту фінансових ресурсів малих сільськогосподарських підприємств.

 

Проблема фінансового забезпечення малих сільськогосподарських підприємств за рахунок зовнішніх джерел полягає не у відсутності фінансових ресурсів взагалі, а в доступі до них кожного окремого підприємства, а також формах і методах їх розподілу між галузями економіки і господарюючими суб’єктами.

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА