УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОЛІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ




  • скачать файл:
Название:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ КОЛІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

основний зміст дисертаційної роботи

 

У вступі обґрунтована актуальність теми дисертаційної роботи, сформульовано мету, завдання, об’єкт, предмет та методи дослідження;  визначено наукову новизну та викладено практичне значення отриманих результатів.

У розділі 1 «Теоретичні основи управління підприємствами колійного господарства в умовах запровадження швидкісного руху» проведено аналіз сучасного стану колійного господарства як основи функціонування вітчизняного залізничного транспорту, визначено головні проблеми, що гальмують запровадження швидкісного руху на теренах України, та сформовано основні принципи удосконалення управління підприємствами колійного господарства.

У дисертаційному дослідженні зазначено, що залізничний транспорт - це значна інфраструктурна галузь, від функціонування якої повністю залежать прибутки не лише значної кількості інших господарюючих суб'єктів та громадян, а й держави в цілому. Одним із напрямів поліпшення роботи залізничного транспорту є запровадження швидкісного руху. Адже завдячуючи високим швидкостям обслуговування пасажиро- та вантажопотоків, залізниці створюють серйозну конкуренцію іншим видам транспорту, зберігаючи при цьому свої основні переваги на ринку транспортних послуг. Але забезпечення поїздок з високими швидкостями стає можливим лише завдяки наявності спеціалізованого рухомого складу та відповідної залізничної інфраструктури.

Пріоритетом у роботі підприємств колійного господарства, як одного із головних у забезпеченні якісних і надійних перевезень, виступає зростання довготривалості та стабільності верхньої будови колії та земляного полотна шляхом використання прогресивних технологій, конструкцій, матеріалів, техніки та ін.

У дисертаційному дослідженні зазначено, що управління підприємствами колійного господарства має базуватися на загальних принципах управління, враховуючи зміни у роботі служб колій, дистанцій колій, колійно-машинних станцій та інших структурних підрозділів господарства, у зв’язку із реорганізацією галузі, запровадженням швидкісного руху, зміною основних напрямів вантажо- та пасажиропотоків, розділенням колій для пропуску переважно вантажного і пасажирського рухів тощо (рис. 1.)

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА