Фармакогностическое изучение листьев некоторых иорданских (палестинских) сортов винограда культурного
  • скачать файл:
Название:
Фармакогностическое изучение листьев некоторых иорданских (палестинских) сортов винограда культурного
Альтернативное Название: ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ ЛИСТЯ ДЕЯКИХ ЙОРДАНСЬКИХ (ПАЛЕСТИНСЬКИХ) СОРТІВ ВИНОГРАДУ КУЛЬТУРНОГО
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

Проведений аналіз літературних даних свідчить, що рослини роду виноград завдяки багатому вмісту біологічно активних речовин і широкому спектру використання в народній та науковій медицині є перспективними джерелами для отримання нових лікарських засобів. Найбільш вивченими є плоди винограду. В значно меншому обсязі проводилося вивчення вегетативних органів винограду культурного як в хімічному, так і в фармакологічному відношенні. Все це виправдовує доцільність поглибленого фітохімічного вивчення рослин роду Vitis.


2. Виділення і фітохімічне вивчення біологічно активних речовин


з листя винограду культурного


Об'єктами наших досліджень були зразки листя винограду культурного, які заготовлені після збору врожаю плодів на території Палестини в 1999-2001 роках.


За результатами якісних реакцій і хроматографічного аналізу в листях винограду культурного сортів Дабугі, Шамі і Бейруті встановлено наявність вуглеводів, азотистих сполук, оксикоричних кислот, флавоноїдів, дубильних речовин, кумаринів, сапонінів, органічних кислот та макро- і мікроелементів.


Проведено визначення кількісного вмісту полісахаридів, амінокислот, оксикоричних кислот, флавоноїдів, дубильних речовин, аскорбінової кислоти, макро- і мікроелементів.


 


Для виділення БАР і розділення їх на індивідуальні компоненти використовували методи рідинно-рідинної екстракції, колонкової хроматографії на силікагелі та поліаміді, препаративної хроматографії на папері і в тонкому шарі сорбенту, дробної кристалізації.

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
Антонова Александра Сергеевна СОРБЦИОННЫЕ И КООРДИНАЦИОННЫЕ ПРОЦЕССЫ ОБРАЗОВАНИЯ КОМПЛЕКСОНАТОВ ДВУХЗАРЯДНЫХ ИОНОВ МЕТАЛЛОВ В РАСТВОРЕ И НА ПОВЕРХНОСТИ ГИДРОКСИДОВ ЖЕЛЕЗА(Ш), АЛЮМИНИЯ(Ш) И МАРГАНЦА(ІУ)