Роль біпольного та квадрупольного моментів ароматичних складників у розчині іонними рідинами



Название:
Роль біпольного та квадрупольного моментів ароматичних складників у розчині іонними рідинами
Тип: Статья
Краткое содержание:

 

On the Role of the Dipole and Quadrupole Moments of Aromatic Compounds in the Solvation by Ionic Liquids

Karina Shimizu,Margarida F. Costa Gomes, Agı.lio A. H. Pa.dua, Luı.s Paulo N. Rebelo,

and Jose. N. Canongia Lopes

Instituto de Tecnologia Quımica e Biologica, ITQB 2, Universidade Nova de Lisboa, Apartado 127, 2780-901 Oeiras, Portugal, Centro de Quımica Estrutural, Instituto Superior Tecnico, 1049-001 Lisboa, Portugal, and Laboratoire Thermodynamique et Interactions Moleculaires, CNRS/Universite. Blaise Pascal,Clermont-Ferrand, France

 

Роль біпольного та квадрупольного моментів ароматичних складників у розчині іонними рідинами

Різноманітні біпольні та квадрупольні моменти бензолу та його 12 фторованих дериватів корелятивно пов’язані їхньою здатністю розчинюватися в іонній рідині 1-етил-метил-імідазолін (трифторметанезилфоніл) імід двоосновної кислоти. Хоча емпірично, цю кореляцію було побудовано із врахуванням молекулярних проникнень отриманих на доемпіричному рівні (шляхом підрахунку ізольованих ароматичних розчинних молекул та симуляцій молекулярної динаміки всіх 13 ароматичних розчинних молекул плюс іонні рідкі розчинені подвійні розчини) проведене дослідження дозволило зробити нові висновки. Такого роду молекулярно-сприяючий підхід продемонстрував просту кореляцію біпольного та квадрупольного моментів розчинів та іонних рідин. Він виявив комплексну природу взаємодії ароматичних складників та іонних рідин. Такий підхід може бути застосований по відношенню до інших систем, включаючи різного роду іонні рідини з розчинниками.

Метою роботи було дослідити, яким чином іонні рідини працюють у якості розчинників у складних системах. Об’єкт дослідження – розчинення ароматичних компонентів різноманітної полярності у іонних рідинах.

Ефект біпольного та квадрупольного моментів на розчинну здатність фторованого бензолу було досліджено з позицій структури сольватної оболонки іонів, розташованих навколо ароматичних молекул. Як очікувалось, іонна атмосфера, дистрибуція розчинних іонів слідує безпосередньо за дистрибуцією електростатичного заряду у розчинених молекулах.

Було сформульовано 3 положення. Початкове проблемне уявлення відносно здатності розчинятися та змішуватися 13 ароматичних складників в іонній рідині, було спрощено до лінійної кореляції, за допомогою аналізу ефектів різних складників квадрупольного та біпольного моментів. Наголошено, що молекулярний рівень іонної рідини різноманітних ароматичних розчинів – дистрибуція аніонів та катіонів навколо даних дериватів бензолу.

 

 

 


Обновить код

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины