АНАЛІЗ ТА АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ




  • скачать файл:
Название:
АНАЛІЗ ТА АУДИТ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

 

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ

         У вступі обґрунтовано актуальність теми дисертації, визначено мету, завдання, об’єкт, предмет і методологію дослідження, розкрито наукову новизну та практичну цінність роботи. Наведено відомості про особистий внесок здобувача, апробацію та впровадження результатів дисертаційної роботи, публікації.

У розділі 1 «Теоретичні основи аналізу інвестиційних проектів» досліджено сутність поняття «інвестиційний проект», його характерні риси як об’єкта аналізу; удосконалено класифікацію видів інвестиційних проектів, розроблено методичні підходи до аналізу джерел фінансування інвестиційних проектів.

На основі огляду різних наукових підходів до визначення поняття «інвестиційний проект» та узагальнення позитивного досвіду його традиційного розуміння уточнено його фінансово-економічний зміст. Відповідно під інвестиційним проектом пропонується розуміти системно обмежений і закінчений комплекс взаємопов’язаних організаційно-правових, розрахункових та конструктивно-технічних заходів, який забезпечує окремий напрям стратегічного розвитку суб’єкта господарювання, обґрунтовує необхідний обсяг інвестиційних ресурсів та включає систему відповідних управлінських рішень з метою досягнення конкретних результатів за умов обмеженості ресурсів та чітко встановлених строків.

Відсутність нормативно-інструктивного забезпечення інвестиційної діяльності обумовила появу різноманітних методологічних підходів до класифікацій видів інвестиційних проектів. Автором визначено, що крім існуючих до основних класифікаційних ознак, які впливають на трудомісткість проведення передінвестиційних досліджень, розроблення проекту та оцінювання ефективності його реалізації належать причини виникнення проектів та види капітального інвестування. Тому з метою удосконалення аналітичних і аудиторських процедур оцінювання ефективності інвестиційних проектів їх класифікацію доповнено такими ознаками:

-         за причинами виникнення: структурно-функціональні перетворення, нові можливості, надзвичайні ситуації;

-         за видами капітальних інвестицій: проекти розширення виробництва, проекти модернізації, проекти технічного переозброєння, проекти повної реконструкції.

При дослідженні життєвого циклу інвестиційного проекту обґрунтовано аналітичні процедури, які необхідно проводити на різних стадіях підготовки, реалізації та експлуатації проекту, на основі яких встановлюється певна послідовність дій з розроблення та впровадження проекту. У роботі змістовно доповнено загальну послідовність формування  інвестиційного проекту, яка визначає основні етапи його аналізу (рис. 1).

Наведена структурно-логічна модель розроблення основних етапів аналізу інвестиційних проектів дає можливість оцінити альтернативні проектні пропозиції та обрати серед них оптимальні, розробити ефективний фінансовий план, який покриватиме всі витрати протягом періоду реалізації інвестиційного проекту та визначити рівень прибутковості, який відповідатиме ступеню ризику інвесторів.

У розділі 2 «Методичні засади аналізу інвестиційних проектів» досліджено теоретичні та методичні засади інформаційного забезпечення аналізу інвестиційних проектів; розглянуто статичні й динамічні методичні підходи до аналізу ефективності інвестиційних проектів; обґрунтовано доцільність застосування теорії реальних опціонів при оцінюванні інвестиційних проектів і доведено її практичну значимість; запропоновано використання системи збалансованих показників (BSC) як інструменту аналізу ефективності інвестиційних проектів.

Обов’язковий елемент методики інвестиційного аналізу — інформаційна база, особливістю якої є наявність великої кількості її джерел. Ігнорування цих джерел може негативно відбитися на ступені визначеності майбутніх результатів інвестування. Вважаємо, що раціонально організований і відповідно врегульований інформаційний потік є надійним підґрунтям для інвестиційного аналізу і, як наслідок, для прийняття оптимальних управлінських рішень.

Обґрунтування економічної ефективності інвестиційного проекту здійснюється на основі результатів, сформованих у процесі фінансово-економічних розрахунків обраної методики аналізу інвестиційної діяльності. Сучасні економічні умови господарювання свідчать про необхідність використання нових механізмів і методів аналізу ефективності інвестиційних проектів та їх упровадження у практику ведення фінансово-економічних розрахунків.

 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА