ОБЛІКОВІ ОЦІНКИ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ




  • скачать файл:
Название:
ОБЛІКОВІ ОЦІНКИ ПОКАЗНИКІВ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
Тип: Автореферат
Краткое содержание:

ОСНОВНИЙ ЗМІСТ ДИСЕРТАЦІЇ

У вступі обґрунтовано актуальність теми, розкрито значимість дослідження для розвитку науки та практики, відображено зв’язок теми з науковими планами і програмами, визначено стан наукової розробки проблеми, мету і завдання дослідження. Сформульовано об’єкт і предмет дослідження, надано характеристику методів дослідження, розкрито наукову новизну та практичне значення одержаних наукових результатів.

У розділі 1 « досліджено термінологію і економічну сутність облікових оцінок, їх вплив на формування показників фінансової звітності, розвинуто теоретичні основи облікових оцінок та методику їх застосування, запропоновано класифікацію облікових оцінок. Бухгалтерська облікова інформація формується на основі логічних і послідовних припущень, принципів і правил обліку та потребує відповідної основи оцінки. У науковій літературі поняття оцінки використовується за процедурами грошового вимірювання та узагальнення господарських засобів, їх джерел, економічних процесів та явищ діяльності підприємства. Надійність вимірів є критерієм виокремлення серед загальних оцінок, які застосовуються у бухгалтерському обліку, груп облікових оцінок (англійською «accounting estimate»).

У результаті дослідження вимог та тлумачень основних положень міжнародних стандартів фінансової звітності не встановлено логічних зв’язків між поняттями облікової терміносистеми, які втрачають зміст або обмежуються при перекладі, зокрема, термінів «measurement» (буквально «вимірювання») і «estimate» (від латинського «aestumare»), яким в українській практиці відповідає поняття  «оцінка». З огляду на це, окреслено дефініції в межах галузевої терміносистеми: розрахункова оцінка, оцінюване значення, умовні оцінки, прогнозні оцінки, як альтернативи поняття «облікова оцінка» (accounting estimate), та запропоновано авторське визначення облікової оцінки і виявлено змістовний та процедурний аспекти попередніх, ймовірних, приблизних, передбачуваних, оціночних розрахунків.

Під обліковою оцінкою розуміється результат професійного судження стосовно ймовірного розрахунку вартості активів, зобов'язань, капіталу, доходів, витрат або їх характеристик та властивостей з урахуванням невизначеності наявних умов чи майбутніх очікувань та неможливості їх абсолютного визначення. Точність розрахункових вимірів забезпечує математична процедура, а не впевненість, що результати економічних явищ або подій достовірно відображені у фінансовій звітності. Відповідно до змісту облікових оцінок розроблено їх класифікацію: за ступенем досягнення первісних умов; за характером невизначеності; за мірою невизначеності; за періодом відображення у фінансовій звітності; за термінами перегляду; за складністю; за методом формування.

 

Для систематизації облікових оцінок здійснено їх групування на запрограмовані і незапрограмовані. Запрограмовані облікові оцінки пов'язані з рутинними, часто повторюваними рішеннями, результати і способи впровадження яких  можуть бути наперед визначеними. Незапрограмовані облікові оцінки ґрунтуються на нетипових, ексклюзивних рішеннях, які не чітко структуровані. 

Заказать выполнение авторской работы:

Поля, отмеченные * обязательны для заполнения:


Заказчик:


ПОИСК ДИССЕРТАЦИИ, АВТОРЕФЕРАТА ИЛИ СТАТЬИ


Доставка любой диссертации из России и Украины


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ И АВТОРЕФЕРАТЫ

ГБУР ЛЮСЯ ВОЛОДИМИРІВНА АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРАВОПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МИШУНЕНКОВА ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА Взаимосвязь теоретической и практической подготовки бакалавров по направлению «Туризм и рекреация» в Республике Польша»
Ржевский Валентин Сергеевич Комплексное применение низкочастотного переменного электростатического поля и широкополосной электромагнитной терапии в реабилитации больных с гнойно-воспалительными заболеваниями челюстно-лицевой области
Орехов Генрих Васильевич НАУЧНОЕ ОБОСНОВАНИЕ И ТЕХНИЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЭФФЕКТА ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ КОАКСИАЛЬНЫХ ЦИРКУЛЯЦИОННЫХ ТЕЧЕНИЙ
СОЛЯНИК Анатолий Иванович МЕТОДОЛОГИЯ И ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ САНАТОРНО-КУРОРТНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ НА ОСНОВЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА